Новий архітектор Ірпеня сприятиме забудовнику з "Батьківщини" знищувати приватний сектор (ФОТО)

Новий архітектор Ірпеня сприятиме забудовнику з

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин планує найближчим часом призначити новим головним архітектором Ірпеня Івана Кіпіша , який сприятиме забудовнику з "Батьківщини" знищувати приватний сектор

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на джерело “Ірпінського вісника” в Ірпінській міській раді.

Таке кадрове рішення вкрай необхідне скандальному ірпінському забудовнику та депутату Ірпінської міськради від партії “Батьківщина” Олександру Пікулику. Саме Пікулик останнім часом оплачує адвокатів Олександра Маркушина, якого правоохоронці підозрюють у зарплатних махінаціях, корупції та розкраданні бюджетних коштів.

Призначення нового головного архітектора Ірпеня потрібне Маркушину, щоб розрахуватися містобудівними умовами з Пікуликом за фінансування десятків адвокатів, які намагаються витягнути мера з корупційного та кримінального болота. Маркушин не любить на це витрачати гроші зі своєї кишені, а Пікулику дуже потрібні дозвільні документи на забудову приватного сектору в центральній частині Ірпеня. Новий головний архітектор Кіпіш Іван Андрійович і має стати тим фунтом, який підпише Пікулику та його фірмам містобуди

— зазначає джерело.

Раніше депутат Ірпінської міської ради Олександр Пікулик викупив ряд приватних садиб в Ірпені, територію яких планує забудувати багатоквартирними будинками. Проти їх забудови роками протестували місцеві мешканці, але тепер Маркушин та Пікулик вирішили спрацювати швидко та “втемну”. Варто також зазначити, що Пікулик неодноразово погрожував власникам сусідніх ділянок, які висловлювали невдоволення перспективами багатоповерхового сусідства.

Перший об’єкт – вулиця Університетська – територія одразу напроти ірпінського парку Незнайка. Свого часу Пікулик уже втрапив у скандал із бажанням побудувати там 10- та 16-типоверхівки. Тоді місцеві мешканці не дали перетворити приватний сектор на бетонне гетто, і містобудівні умови та обмеження довелося скасувати. Зараз же на менше ніж 1 га землі Олександр Пікулик запроєктував майже 500 квартир.

Другий об’єкт – територія біля парку "Центральний" по вулиці Виговського. Згідно з містобудівною документацією там може бути забудова не вище трьох поверхів. Проте Пікулик має намір продовжити там будівництво ЖК "Центральний" і хоче збудувати багатоквартирні будинки від 10 до 16 поверхів. Цей район сильно перенасичений забудовою і заплановане Пікуликом будівництво стане справжнім пеклом для місцевого населення.

Третій об’єкт – територія по вулиці Соборній (між Укртелекомом та рестораном “Штопор”). Згідно з генеральним планом там може бути виключно приватна забудова. Проте Пікулик уже загородив ділянку парканом і планує з допомогою Маркушина та ручного архітектора Івана Кіпіша збудувати там багатоповерхівки орієнтовно на 1000 квартир. Це дуже вдарить по логістиці центральної частини міста, перетворить вулицю Соборну на епіцентр одвічних заторів.

Нагадаймо, що мер Ірпеня Маркушин "роздав" друзям більш як півмільярда гривень.