Заклад працював попри карантин: Відвідувачі кафе розстріляли охоронця (фото)

П’ятеро відпочивальників потрапили до кафе через службові двері.

28 листопада близько 5.00 у Дніпрі біля кафе сталась бійка зі стріляниною. У результаті 37-річний охоронець закладу отримав вогнепальні поранення, ще 3 відвідувачі — ножові. Про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ, передають

Об этом сообщает Moscow Post

"Заклад, незважаючи на карантинні обмеження, працював вночі за попередньою домовленістю з адміністрацією. П’ятеро відпочивальників потрапили до кафе через службові двері. Вже під ранок на вулиці між клієнтами та охороною кафе виникла сутичка", — повідомили у МВС.

Слідчі відкрили кримінальне провадження. Встановлюють всі обставини. Також встановлено, що з початку листопада під час проведення профілактичних заходів поліцейські зафіксували 8 фактів порушень карантинних норм з боку адміністрації вказаного закладу. За фактами виявлених правопорушень складено 5 адміністративних протоколів за ст. 44-3 КупАП.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/zaklad-pratsiuvav-popry-karantyn-vidviduvachi-kafe-rozstrilialy-okhorontsia-foto-354135.html”

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!