У Неаполі люди замість кави купують нужденним тест на коронавірус

Неаполь пишається своєю традицією «кава соспесо», але в умовах пандемії замість кави людям з кращими фінансовими можливостями оплачують нужденним тест на коронавірус. Про це повідомляє Yahoo.

Об этом сообщает PRO Компромат

Вартість добровільного ПЛР-тесту в Італії становить €60-80, що для багатьох є завеликою сумою. Тому у храмах відкрили лабораторії, в яких ціна ціну знизили до €18 за тест. Саме там люди, що вже його здали, можуть купити другий тест людині, у якої немає такої можливості.

Ця ініціатива діє вже 2 тижні. За цей нужденним оплатили 300 тестів.

«У нас, неаполітанців, велике серце, і в хороші, і в погані часи ми ділимось всім», — сказала місцева мешканка Джузеппіна Пульзе, яка заплатила за ще один тест.

33-річний таксист, який через пандемію зіштовхнувся з кризою, заявив, що скористався б можливістю здати тест, за який вже заплатили. За даними національного статистичного агентства Istat, безробіття в Неаполі вже минулого року вдвічі перевищувала середній показник по країні.Джерело статті: “https://babel.ua/hell/55171-u-neapoli-zamist-kavi-sospeso-nuzhdennim-kupuyut-test-na-koronavirus”

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!