П’ятнадцятирічний вінничанин створив лазерний предавач звуку, який неможливо заглушити


П’ятнадцятирічний вінничанин Олександр Коломієць створив лазерний передавач звуку, який не можна перехопити чи заглушити. Хлопець навчається у технічному коледжі та вже створив власноруч чимало пристроїв, повідомляє Vlasno.info із посиланням на Суспільне.Вінниця.

Об этом сообщает Компромат 2.0

Олександр говорить, що на перший винахід його надихнула телепередача про Ніколу Теслу. Каже, перше, що зробив — віддав батькові розірвану гірлянду і попросив зробити з неї ліхтарик. Наразі в доробку хлопця і катушка Тесла і Power Bank, що заряджається від сонячних панелей і лазерний промінь, як передавач звуку.

У свої 15-ть Олександр Коломієць — студент-першокурсник вінницького технічного коледжу. Сюди, каже, вступив, бо хоче здобути фах радіотехніка і повʼязати з цим життя. Майструвати самостійно вчився на практичній фізиці в онлайн-уроках, дещо — підказував батько, — розповідає. Говорить, усі свої винаходи тестує вдома.

"Розібрав дуже багато магнітофонів, касетниць. Пральну машину навіть розібрав", — каже Олександр Коломієць.

З останнього, що змайстрував Олександр Коломієць — лазерний промінь, як передавач звуку. Хлопець говорить, винахід не новий, втім може згодитися під час ведення військових операцій. Але для цього, додає, його треба допрацювати.


Джерело статті: “http://vlasno.info/spetsproekti/1/persona/item/40615-p-iatnadtsiatyrichnyi-vinnychanyn-stvo”

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!