Якщо 95% людей будуть носити маски, локдауну можна уникнути – ВООЗ

Нового локдауну в Європі можна уникнути, якщо майже всі носитимуть маски.

Об этом сообщает Устинов троллит


Про це заявив директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ганс Клюге, повідомляє The Guardian.


"Я дотримуюся позиції, що локдаун — це крайній захід. Локдауну можна уникнути, якщо маску носитиме 95% людей", — зазначив Ганс Клюге.


Нагадаємо, в Україні 83% опитаних вважають, що часто одягають захисну маску, 14% – інколи або рідко, 3% – майже ніколи.Фото: HayDmitriy/Depositphotos

За словами Клюге, початкові школи повинні залишатися відкритими, додавши, що діти і підлітки не є основними поширювачами вірусу SARS-CoV-2, тому закриття шкіл — неефективне.


Нагадаємо, в Україні, за даними Міністерства охорони здоров’я, у школах хворіють менше 1% учнів, персоналу та вчителів.


Тому змінювати формат навчання у школах і садках наразі не планують.


Також в ЮНІСЕФ вважають, що хоча діти можуть передавати вірус одне одному та старшим віковим групам, переваги від роботи шкіл за умови дотримання основних заходів безпеки перевищують фактори, пов’язані із їх закриттям.


Вас також може зацікавити:


МОЗ нагадує: маска не має бути "вічною" у кишені чи наплічнику

Відмова носити маску може бути пов’язана з антисоціальними рисами – дослідження

Як неправильно носити маску: 7 способів. ФОТО

Для 1-4 класів маски в школі необов’язкові. Але це не означає, що носити їх не треба – ЦГЗ

Чи можна повторно заразитися COVID-19, від чого це залежить та чи врятує нас вакцина?

Чи може захисна маска спричинити нестачу кисню? Факти та міфиМи хочемо тримати з вами зв’язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на наших сторінках у Facebook та у Twitter.


А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров’я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров’я та здоровий спосіб життя.


Джерело статті: “http://life.pravda.com.ua/health/2020/11/19/243075/”

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!