Вночі у Києві спалили близько 20 автівок із львівськими номерами

У Києві сьогодні вночі спалили близько 20 автомобілів із львівськими номерами. Про це на своїй сторінці у Facebook написавжурналіст каналу «1+1» Руслан Сенічкін, передає zaxid.net.

- Горить машина мого товариша Андрія Хархаліса, режисера каналу СТБ. Він попереджає, що якщо машина з номерами західних областей, особливо львівськими - знімайте їх на ніч, – написав Сенічкін.

Беркут потрощив машини учасників автомайдану і викрав активістів 

Нагадаємо, 30 січня близько 03:00 невідомі на вулиці Машинобудівній підпалили «Шкоду» із львівськими номерами. Цей факт у міліції підтвердили, проте відмовилися конкретизувати, за якою саме статтею відкрито провадження.

http://vidido.ua/index.php/pogliad/article/vnochi_u_kievi_spalili_bliz_ko_20_avtivok_iz_l_vivs_kimi_nomerami/

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!