У кожного отця – своя молитва, мовиться в народі. Люди, котрі роками ходять до однієї церкви, звикають до свого священика, налагоджують стосунки, а за виникнення певного конфлікту намагаються вирішити його по-тихому, бо ж релігія – річ дуже делікатна. Та іноді стається так, що вирішити проблему самотужки вже не під силу.

Нещодавно до редакції газети «Час» надійшов лист від мешканки с.Стара Жадова Сторожинецького району. Жінка просить не називати її імені, аби не накликати ще більшого гніву місцевого батюшки. За її словами, до місцевої церкви перестають ходити люди, а все через священників, котрі між собою не ладнають. 

«У нашому розлогому селі є 8 чи 9 церков, — пише жінка, котра ходить до православної церкви Московського патріархату. – Стосунки між священиками склались недоброзичливі, а це негативним чином відбивається на прихожанах». 

Усе почалося перед Йорданським Святим вечором. Священик від Київського патріархату освятив оселі прихожан іншої церкви. Дізнавшись про це, духівник московської церкви не побажав освячувати свій прихід, хоча люди його дуже чекали. 

«Коли настоятель Свято-Михайлівської церкви почув, що в дім заходив інший, непроханий священик, то розвернувся і пішов геть, — розповідає мешканка Старої Жадови. — А опісля Йорданської служби взагалі не побажав помирувати людину, в оселі якої був інший батюшка.

Людина у свої 80 років прийшла пішки до церкви, вистояла службу Божу, чергу до мирування, а батюшка отак з нею вчинив!» – бідкається жінка.
Отець Кирило Погоріловський, настоятель Свято-Михай-лівської церкви, пояснив, що віруючі повинні звертатись до свого, єдиного священика. А якщо вже звернулись до іншого, то нехай і на службу до нього ходять.

— Як жінка не хоче мати двох чоловіків, так і священик не хоче прихожан, котрі ходять до двох церков, — сказав він.
Якщо людині в якійсь церкві некомфортно, вона просто може піти до іншої. Так вважаєнастоятель Храму Пресвятої Трійці у Чернівцях отець Володимир. За його словами, церква передусім є Христовою, а не Московського чи Київського патріархату. Тому протистояння між ними абсолютно безглузде. Хоча й при виборі людиною церкви існують певні нюанси.

— За церковним законом заборонено ходити на службу Божу до тієї церкви, мови якої не розумієш, — каже отець Володимир. – Про це говорить Апостол Павло у своєму посланні до коринтян (14 розділ). Тобто прийти до храму помолитися людина може, а ось йти до причастя, не розу-міючи, про що співає хор і про що говорить священик, – гріх. 

Саме тому він радить українцям ходити до українських церков, де служба правиться українською мовою, а росіянам – до російських.
Католицька церква дотримується дещо іншої позиції. Як пояснив вікарій чернівецького костелу Воздвиження Всечесного Хреста отець Андрій Пеканець, кожен християнин повинен йти до своєї церкви, до свого священика, який знає своїх прихожан. І за виникнення якогось конфлікту в першу чергу потрібно поговорити віч-на-віч зі святим отцем.

— Священик повинен направляти людину до Бога, а не віддаляти її від Нього, — каже отець Андрій. — У храмі повинна царювати атмосфера добра і любові, після його відвідання людина має відчувати душевне піднесення, любов до Всевишнього. 

Тому прихожанам Свято-Михайлівської церкви у Старій Жадові радимо для початку поговорити зі священиком і нагадати йому про його покликання. А батюшкам, котрі зневажливо ставляться до людей, варто нагадати Божі заповіді, зокрема, про любов до ближнього. 
 
http://www.chas.cv.ua/16302-na-storozhinechchin-cherez-chvari-svyaschenikv-strazhdayut-prihozhani.html

Найбільшою ганьбою  Валентина Хоптяна на Тернопільщині може стати футбольний клуб “Нива”. Оскільки за словами  екс-гендиректора клубу Автанділа Мдінарадзе, якби губернатор взявся серйозно за справу, «Ниву» ще можна врятувати.

“Хоча не знаю, наскільки йому зараз до футболу. Можливо, у Валентина Антоновича стільки проблем, що «Нива» в нього на 10 місці. Тоді ситуація в команді і справді плачевна”, – казав він.

На днях голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян заявив, що найближчим часом фінансові проблеми футбольного клубу Нива будуть вирішені. Про це він повідомив журналістам, на прохання яких відбулася зустріч, – пише сайтСпорт.

— Проблеми в Ниви є. Правда, три роки тому проблеми були ще більші, коли команда була на грані вильоту з другої ліги. Коли я прийшов головою ОДА нам вдалося зберегти клуб, ми знайшли меценатів. З бюджетів команда грошей не отримує, вона є народною і живе за рахунок спонсорів, — заявив керівник області.

— Нам вдалося вивести команду в першу лігу. Минулого року ми відсвяткували 35-річчя команди. Добре, що зараз дві команди в 1/4 кубка України. В Ниви є можливість вийти і в 1/2. Тернопільська команда з великими традиціями. Під час моєї зустрічі з президентом України Віктор Янукович цікавився справами Ниви. Глава держави наголосив, що потрібно все зробити, щоб команду зберегти, — повідомив Валентин Хоптян.

— Звичайно, ми живемо в період непростий. Багато керівників чекають, що буде далі, але чимало заявляють, що готові допомагати. Одна із компаній готова серйозно допомогти фінансами. Ведуться переговори і з іншими фірмами. Найближчим часом я звернуся за допомогою до Героїв України, наших аграріїв. Наступного тижня ми все зробимо, щоб Нива розпочала тренування. Команда буде! Нива буде профінансована, борги будуть погашені, — заявив голова Тернопільської ОДА.

Керівник області вірить, що цього року Нива займе, як мінімум 5 місце, а то і ввійде в трійку.

16 февраля около 17 часов в кременчугскую детскую больницу была доставлена 9-месячная девочка с термическими ожогами нижних конечностей 1-2 степени.

Ребёнок был доставлен в больницу с Крюковского района Кременчуга. Выяснилось, что дома малышка обварилась кипятком. Сейчас её состояние стабильное средней тяжести.

Об этом сообщает пресс-центр Областного управления ГСЧС Украины.

http://www.05366.com.ua/news/476054

Близько 6 ранку до рятувальників надійшло повідомлення про займання у Пустомитівській центральній районній лікарні, що на вулиці Грушевського.

Про це повідомляють журналісти проекту «101. Служба порятунку» телеканалу ZIK.

На місце події прибуло сім пожежних авто та близько тридцяти рятувальників. Вони й ліквідували займання, ніхто із людей не постраждав. Причини займання та суму збитків наразі з’ясовують.

Очевидці події повідомили, що горіло приміщення бухгалтерії.

http://zik.ua/ua/news/2014/02/17/vrantsi_gorila_pustomytivska_tsentralna_rayonna_likarnya_461134

Сегодня утром 16 февраля умер 67-летний депутат Житомирского горсовета, основателя городской организации Партии регионов Николай Григорьевич Туфанов.

Туфанов серьезно болел, перенес несколько курсов химиотерапии. На сессии горсовета Николай Григорьевич последний раз пришел 11 декабря 2013 года и был одним из 5 «регионалов», проголосовавших за отставку горисполкома.

Николай Туфанов с 2000 года возглавлял организацию Партии регионов в Житомире. На партконференции 8 февраля 2012 года Туфанов попросился в отставку, а на его место по инициативе губернатора Рыжука избрали мэра Владимира Дебоя.

Последний комментарий председателя земельной комиссии горсовета касался его исключения из фракции Партии регионов.

Николай Григорьевич родился 4 апреля 1946 года. Руководил ОАО "Укрлитнасиння". Более 10 лет возглавлял городскую организацию Партии регионов. Был председателем постоянной депутатской комиссии по вопросам градостроительства, архитектуры и землепользования. В 2013 году он провел 24 заседания постоянной комиссии.

В 2010 году Президент Украины присвоил Николаю Григорьевичу почетное звание "Заслуженный работник сельского хозяйства".

Николая Туфанова знали как человека мудрого, опытного, прямолинейного.

Прощание с депутатом Житомирского городского совета Николаем Туфанова состоится в вторник, 18 Февраля 2014, с 10.00 до 12.00. по адресу: с. Глубочица, ул. Полевая, 3.

http://zhzh.info/news/2014-02-16-18267

.На рейде Одесского порта десятки судов. Все стоят в очереди, чтобы вывезти из нашей страны уголь, зерно, металл, руду, масло, лес... Такого столпотворения судов не было уже лет 20: страна массово вывозится на экспорт. И у одесситов есть работа и желание эту работу сохранить. Даже понимая, что страна просто элементарно грабится «в чистую».

Депутат Львовского горсовета Любомир Мельничук (фракция "Свобода") продемонстрировал журналистам заявление об отставке главы Львовской облгосадминистрации Олега Сало.

Он рассказал журналистам, что это заявление Сало вынудили написать митингующие у здания Львовской ОГА.

"Люди дали ему бумагу и ручку, и он написал заявление", — отметил депутат.

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!