ЗАВТРА - ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ШТУРМ РЕЖИМУ?

На Майдані Незалежності в Києві відбулося традиційне, одинадцяте за ліком Народне віче. Головне питання, що було винесене на обговорення на центральній площі столиці, - «мирний наступ активістів Майдану для виконання вимог людей». 
14 лютого останній з 234-х заарештованих активістів Євромайдану був звільнений з-під варти. Це офіційна точка зору. 
Проте існує й неофіційна. Полягає вона в тому, що як мінімум двоє відомих українців, - ідеолог соціал-націоналізму Олег Однороженко і київський адвокат Віктор Смалій – все ще перебувають у тюремних застінках. Обидва так чи інакше причетні до інсценування 30 листопада 2013 року штурму комплексу будівель Адміністрації Президента України невідомими досі молодиками. 

Пан Смалій, зокрема, зголосився безкоштовно захищати в суді активіста «Дорожного контролю» Андрія Дзіндзю (тому приписували... викрадення з Хрещатика грейдера з метою подальшої атаки на лави бійців внутрішніх військ). Після оголошення рішення суду про арешт Дзіндзі на 60 діб адвокат нібито спробував зірвати мантію з судді Володимира Бугіля.

Дія президентської амністії на Віктора Смалія не поширюється, позаяк він не брав участь у вуличних заворушеннях...

16 лютого протестувальники зробили проїзд для автотранспорту на вулиці Грушевського в Києві та розблокували 4 обласних державних адміністрацій. "На барикаді Грушевського зробили проїзд для автомашин. На Грушевського буде наш КПП. Як тільки «Беркут» перестане перешкоджати, будь-який цивільний автомобіль зможе проїхати вулицею», - повідомив член фракції об'єднаної опозиції «Батьківщина» Арсен Аваков. За інформацією депутата, в ніч з суботи на неділю були розблоковані будівлі Тернопільської, Івано-Франківської, Львівської облдержадміністрацій та Полтавської обласної ради. "Київська міська державна адміністрація вранці передана під патронат ОБСЄ. Всі формальні умови Закону про звільнення від кримінальної відповідальності учасників масових протестів у січні-лютому - виконані. Штаб опору, Рада Майдану вимагає негайного введення Закону в дію. Зокрема: закриття близько 2000 кримінальних справ проти учасників протестів, остаточну реабілітацію 236 раніше заарештованих, котрі нині перебувають під домашнім арештом й поручительством наших побратимів», - уточнив депутат. Аваков зазначив, що у разі невиконання закону в найкоротші терміни штаб національного опору "залишає за собою право повернутися до тих форм протесту і реакції, які вважатиме адекватними, - в тому числі і до повторного блокування будівель та органів влади".

За твердженням керівника прес-служби Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олександра Аронця, відсутність у будівлі Київради на Хрещатику міліціонерів і «Беркута» (дотримання цієї умови звільнення будівлі контролюватимуть «нейтральні» швейцарці в особі посла Швейцарської Конфедерації в Україні Крістіана Шененбергера) покликана утримувати владу від «кидка». Якщо ж наступ на Євромайдан знову почнеться, - повторне взяття націоналістами Київради займе менше години.

Учора у впливовій київській газеті вийшло інтерв'ю Юлії Тимошенко. Яким чином колегам вдалося пробитися до опального політика, яка перебуває у харківській лікарні під посиленою охороною тюремників і співробітників МВС, вони не уточнили. Оскільки лідери опозиції не спростували жодну з тез матеріалу, доречно коротко викласти його основні посили. Перший і основний: Юлія Володимирівна наполягає на несамостійності Президента Віктора Януковича, він начебто повністю залежний від кожного помаху ... навіть не руки, а пальця Володимира Путіна. «... На світовій шахівниці Україна вже не сприймається як самостійний гравець. Після зриву підписання Угоди з ЄС та інших принизливих подій на європейському просторі нас вже сприймають як міноритаріїв у пакеті з Росією. Я не знаю суті такого компромісу з українського боку, при якому Росія дала б згоду на нашу повну євроінтеграцію. А саме євроінтеграція нам зараз вкрай необхідна. Тим часом у переговорах на глобальному рівні нас зараз взагалі не вважають суб'єктом.

Нашу українську політичну кризу пропонують ефективно врегулювати між США і Росією. Цікаво, на яких умовах? Чи будемо ми взагалі що-небудь про це знати? Але в тому, що така ситуація склалася, винні ми - українці. Ображатися треба на себе. Ринкова ціна на газ, угоду з ЄС і повна демократизація країни - це була наша формула успіху, свободи і європейського рівня життя. На даному історичному етапі ми це втратили. І ми самі в цьому винні. Потрібно негайно виправляти помилки, але ніяк не переговорами між Януковичем та опозицією, тому що він більше не приймає рішень, а українська опозиція та Майдан навряд чи запропонують Путіну те, що його влаштовує. Необхідно якомога швидше міняти Президента України, тому що він так глибоко узятий на гачок Росією, що видалити цей гачок можна тільки разом із політичним життям пацієнта. Я не думаю, що пацієнт до цього готовий. Якщо ми все не візьмемо до уваги цю очевидну ситуацію, то не зможемо повернути собі суб'єктність на міжнародній арені».

Втім, переговори зі збанкрутілим Януковичем Тимошенко повністю не відкидає. Для їх максимальної ефективності екс-прем'єр пропонує опозиції спільно з Майданом створити групи високої ефективності і прямої дії. «Ми зобов'язані дати народному повстанню оновлену силу, наші представники зобов'язані жити в Брюсселі і Вашингтоні, допоки ми не доб'ємося реальних санкцій, ми зобов'язані розпочати дискусію з компетентними людьми про шляхи виходу на розгляд злочинів проти людяності в Міжнародному кримінальному суді, - підкреслює Ю. Тимошенко. - Все це ще не пізно робити. Просто треба діяти в іншому напрямку, і більш ефективно і професійно за всіма трьома факторами одночасно. І коли Янукович дозріє для початку реальних переговорів, їх треба почати і швидко завершити. Єдина тема для переговорів з ним - це умови його відходу від влади та гарантії захисту його сім'ї. Я готова бути учасником цих переговорів».

... Народне Віче на Майдані відкрилося виступами ієрархів Української Греко-католицької Церкви, Римо-католицької Церкви в Україні, Української православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної православної Церкви, Духовного управління мусульман, а також представника групи провідних протестантських конфесій. На прикладах командирів УПА єпископи терпляче пояснювали: вистачить заявляти про свою готовність загинути за соборну унітарну державу Україну! Батьківщині потрібні ви всі - разом із чинною владою і політикумом - живими і абсолютно здоровими.


http://gre4ka.info/polityka/8620-zavtra-zavershalnyi-shturm-rezhymu

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!