Дружині завгоспа Януковича дали "шматок" Святошина

«Під мостом на Святошино, кінцева». Ця фраза знайома всім тим, хто їздить в Київ з міст-сателітів і віддалених від центру районів. Поруч – легендарний Святошинський ринок, «стометрівка», зупинка електропоїздів і проспект Перемоги.

А ще, як виявилося, ласий шматочок землі для «інвестиційного проекту» від мерії. Її будівля захоплена революціонерами. Але ідеї і реалізація – живуть далі.

В чому проблема

31 березня 2011-го Київрада вирішила віддати комунальному підприємству «Київпарктранссервіс» землю в квадраті Святошинська-проспект Перемоги і площа Героїв Бреста. Для чого? «…для паркування автотранспорту та будівництва наземно-підземних паркінгів з об'єктами транспортної інфраструктури…» - йдеться в рішенні.

Мова йде про дві сусідні ділянки – 0,38 і 0,20 гектарів, котрі ще в 1984-му, згідно з рішенням міської Ради народних депутатів, було передано Київському управлінню пасажирського автотранспорту (він же – «Київпастранс») – під лінійні диспетчерські станції, майданчики відстою та розвороту автобусів.

В рішення вписали ще один цікавий пункт. За котрим нового землекористувача треба попередити про те, що використання землі не за цільовим призначенням потягне за собою припинення права користування нею.

Ми не знаємо, чи попередила Київрада комунальників. Але за два роки вона, фактично, сама порушила своє ж правило, передумавши щодо будівництва на цьому місці лише самих парковок.

27 вересня 2013-го в мерії оголосили конкурс із залучення інвестора. Який, за думкою чиновників, мав би профінансувати будівництво наземного паркінгу «з об’єктами транспортної інфраструктури та будівлею громадського призначення». Остання, за документом, повинна бути 1-2 поверховою, площею у 829,3 квадратних метри з 98 машиномісцями. Де? Тут же – на 0,58 гектарах на Святошинській-проспекті Перемоги і площі Героїв Бреста. Замовником виступив «Київпарктранссервіс».

Тоді ж у мерії порахували і орієнтовну вартість об’єкту – 6 666 670 гривень.

Переможця конкурсу назвали вже в новому році. Ним стало ТОВ «Київ-арт». І підпис під січневим розпорядженням мерії щодо цього поставив виконуючий обов’язки голови КМДА Анатолій Голубченко.


 

Ми прекрасно знаємо цю фірму. І ще краще – її співзасновницю і керівника – дружину Державного управління справами Андрія Кравця Марину Пелих.

Більше того, ми приблизно уявляємо, яка саме "будівля громадського призначення" тут може бути. Ось тільки останні приклади.

У жовтні 2013-го Київрада проголосувала за передачу на 25 років цій фірмі будівлі на Ползунова, 1 – біля Південного вокзалу. У ній розмістився фастфуд KFC.

А восени 2012-го «Київ-арт» отримав землю легендарного басейну «Водник» на Подолі.Де зараз вже зведено «СпортЛайф». Зовсім нещодавно – цей спортивний центр і фастфуд KFC виросли на Маяковського, на землі, раніше переданій «Київміськбуду».

Загалом, за останні кілька років «на рахунку» фірм, пов’язаних з Пелих – приміщення на Хрещатику, у Пасажі, на Круглоуніверситетській і Поштовій площі.

Засновником «Київ-Арт», окрім Пелих, значиться британська компанія «Вестернон Коммерс ЛЛП». Її місце реєстрації – Лондон, Ковент Гарден, Бедфорд стріт, 43, офіс 11. В статутний фонд українського ТОВ компанія внесла ні багато, ні мало – 323 мільйони гривень.

Цікаво, але така ж адреса реєстрація і в іншої «британки», пов’язаної з Пелих – компанії «Хенсфорд Імпекс ЛЛП».

Її 80 мільйонів гривень складають статутний капітал ТОВ «Хенсфорд-Україна» - зовсім юній фірмі, котра вже встигла перемогти в інвестиційному конкурсі на будівництво торгового центру на Поштовій площі і «прописатися» в історичному маєтку на Круглоуніверситетській, 10.

Ще цікаво, що обидві іноземні фірми мають одних і тих же засновників:


 

 


 

 

Ми спробуємо дізнатися конкретні прізвища людей, що стоять за "британками". Про це, звісно, дамо знати окремо.

Восени ми, підсумовуючи розподіл ласих шматочків Києва, зібрали до купи всі об'єкти, що дісталися родині і людям керівника Державного управління справами Андрія Кравця. Хрещатик, площа біля Південного вокзалу, Круглоуніверситетська і Поштова площа. Будівлі в цих точках потрапили під будівельний вплив людей держслужбовця. Дізнатися ж про київські точки, що опинилися під контролем дружини і людей Андрія Кравця можна тут - http://www.svidomo.org/defend_article/21648

 

http://www.svidomo.org/defend_article/24149

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!