Президенти, королі та шоковано-розчулений електрик: Як відбувалася церемонія прощання з Джорджем Бушем-старшим (відео)

Церемонію прощання з 41-м президентом США Джорджем Г. В. Бушем у середу відвідають чотири живі екс-президенти, серед яких його син Джордж Буш і чинний президент Дональд Трамп.

Об этом сообщает info24.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також планують прибути один король (Йорданія), одна королева (Йорданія), два принци (Великобританія, Бахрейн), канцлер Німеччини та президент Польщі та представники більш ніж десятка країн. Президент Трамп уперше зустрінеться зі своїми чотирма живими попередниками, передають Патріоти України з посиланням на Голос Америки..

Канал CNN, який сам президент США критикував за буцімто упередженість щодо себе, пише що Трамп раніше уникав зустрічей із членами цієї групи, робив випади вбік Обами і просто не говорив із трьома з екс-президентів.

Він ніколи з ними не консультувався та не уникав відкритої критики їхнього президентства, чим розбив традиції, зауважує CNN.

У середу вранці Дональд Трамп опублікував на своїй сторінці у Twitter повідомлення:

Looking forward to being with the Bush family. This is not a funeral, this is a day of celebration for a great man who has led a long and distinguished life. He will be missed!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 5 грудня 2018 р.

"З нетерпінням чекаю [можливості] бути з родиною Буша. Це не похорон, це день святкування для великої людини, яка прожила довге та визначне життя. За ним сумуватимуть!"

Напередодні ЗМІ повідомляли, що родина Бушів пообіцяла Трампу, що уникатиме критики на його адресу на похороні Буша.

Також серед запрошених – Майк Лавджой, електрик із Кеннебанкпорта, який працював у літньому маєтку Буша в Мейні з 1990 року. За словами Лавджоя, він був шокований та розчулений, що його запросили прийти.


Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/prezydenty-koroli-ta-shokovano-rozchulenyi-elektryk-iak-vidbuvalas-tseremoniia-proshchannia-z-dzhordzhem-bushem-starshym-video-257510.html”

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!