Компанія eBay пообіцяла зняти з продажу товари з символікою “ДНР”

Компанія eBay пообіцяла зняти з продажу товари з символікою “ДНР”
Компанія eBay пообіцяла зняти з продажу товари з символікою “ДНР”

Компанія eBay, що спеціалізується на продажу товарів у інтернеті, пообіцяла зняти зі свого сайту товари з символікою самопроголошених республік на Сході України. Об этом сообщает eldago.in.ua со ссылкой на СМИ.

“За результатами звернення посла України в США Валерія Чалого до керівництва компанії eBay Inc. з закликом зняти з веб-сайту ebay.com товари з символікою терористичних організацій «ДНР» та «ЛНР» посольство отримало офіційну відповідь, в якій чітко зазначено, що компанія здійснить необхідні заходи та прибере зі свого веб-сайту згадану продукцію, оскільки ці дві організації включені до санкційних списків США та ЄС, а гроші, отримані від продажу вказаних товарів, можуть бути використані для їх фінансової підтримки”, – йдеться в повідомленні Посольства США у Facebook.

“Очікуємо на відповідні кроки Amazon Inc”, – заявили українські дипломати. 21 листопада посольство України звернулося до Amazon та eBay із закликом зняти товари з символікою терористичних утворень окупованого Донбасу.Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/273393-kompanija_ebay_poobitsjala_znjati_z_prodahu_tovari_z_simvolikoju_dnr”

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!