Орбан у Варшаві розмовляв з польським керівництвом про майбутнє Європи та Україну

вівторок, 15 травня, 2018, 11:42 Світ

  • Читать эту новость на русском


Орбан у Варшаві розмовляв з польським керівництвом про майбутнє Європи та Україну

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Фото: EPA-EFE/JACEK TURCZYK
Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан і прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький. Фото: EPA-EFE/JACEK TURCZYKВчора, 14 травня, Варшаву з робочим візитом відвідав прем’єр Угорщини Віктор Орбан, якого нещодавно парламент цієї країни переобрав на новий термін. У рамках візиту угорський прем’єр зустрівся з президентом Анджеєм Дудою, прем’єром Матеушем Моравецьким та спікерами обох палат польського парламенту. Об этом сообщает 11channel.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє TVN 24.


Візит розпочався із переговорів Віктора Орбана зі своїм польським колегою Матеушем Моравецьким. Під час зустрічі прем’єри зосередили увагу на питаннях бюджету Європейського Союзу та міграційній політиці. Також вони порушили питання безпеки на зовнішніх кордонах ЄС, питання, пов’язані з Україною та енергетичною безпекою, зокрема «Північним потоком II».


Пізніше Віктор Орбан зустрівся з польським президентом.


Глава адміністрації президента РП Кшиштоф Щерський повідомив, що розмова прем’єр-міністра Угорщини з президентом Дудою була «дуже живою» і тривала на годину довше, ніж планувалося. Орбан і Дуда обговорили два основні блоки питань. Перший – регіональне співробітництво, у тому числі, питання інфраструктури, транспорту та енергетики. Другий блок стосувався проблем геополітики.


«Також розмовляли про майбутнє Європи, особливо в контексті наступного року, закінчення нинішнього терміну повноважень Європейської комісії та перспективи європейських виборів в наступному році. Предметом розмови була оцінка того, як може виглядати політична ситуація після майбутніх європейських виборів і змін в Європейській комісії», – заявив Щерський.


Нагадаємо, 10 травня, парламент Угорщини переобрав Віктора Орбана прем’єр-міністром країни.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/05/15/orban_u_varshavi_rozmovlyav_z_polskym_kerivnytstvom_pro_maybutnie_yevropy_ta_1324367”

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!