"Динамо" без Ярмоленка розгромило "Олександрію"

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Київське "Динамо" в матчі 8-го туру УПЛ з рахунком 3:0 перемогло "Олександрію", передає кореспондент УНН. Об этом сообщает ukrnovosti24.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Динамо", з новим капітаном Сергієм Сидорчуком, з перших хвилин взяло під контроль м’яч. Проте перший небезпечний момент створили гості.

На 16 хвилині після помилки Коваля "Олександрія" могла відкривати рахунок. Однак захисникам вдалося не тільки зберегти ворота сухими, а й організувати контратаку. Циганков пробрався флангом, але його простріл заблокував захисник. Через декілька хвилин Гармаш небезпечно пробивав з дальньої відстані.

На 29 хвилині затяжну атаку киян мав реалізовувати Гонсалес, який з 2-х не попав в порожні ворота. Після динамівці більше володіли ініціативою, але реалізувати її не змогли. На перерву команди пішли за нульовою нічиєю.

З перших хвилин другого тайму "Динамо" притиснуло гостей до своїх воріт і на 52 хвилині Хачеріді відкрив рахунок у матчі. На 59-й хвилині Циганков міг реалізувати свій шанс, проте надійно зіграв голкіпер гостей. Господарі продовжували тиснути на гостей. Черговий кутовий реалізував Мбокані на 65-й хвилині матчу. А вже через 2 хвилини Циганков збільшив перевагу киян. На 88-й хвилині Мораєс міг забити четвертий м’яч, але пробив у голкіпера. Додані три хвилини не змінили рахунок у матчі.