Обсяг реалізованого вітчизняного вина за кордон за рік зріс на 46%


КИЇВ. 6 вересня. УНН. У січні-липні 2017 року обсяг вина виноградного, що реалізувала Україна за межі країни, становив 344,1 млн грн, що на 46,2% більше, ніж у січні-травні 2015 року. Про це повідомляє Держстатистики, передає УНН. Об этом сообщает stop-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Загалом, за 7 місяці цього року Україна реалізувала вина виноградного на понад 2,2 млрд₴ Таким чином, 15% від усього вина, що реалізувала Україна за 7 місяців цього року, було відправлено на експорт.

Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини зони проведення антитерористичної операції.

Разом з тим, в Україні імпортне вино витісняє з полиць супермаркетів українські напої.

Як повідомляв УНН, за словами експерта, директора з маркетингу компанії Eastern Beverage Trading Олексія Безуглого, асортимент українського вина в вітчизняних магазинах скоротився вже на чверть.

"Безумовно, враховуючи зростання реальних витрат населення багатьом українцям зараз не до вина, але скорочення ринку додатково сприяє не дуже раціональна політика найбільших мереж в Україні, які скорочують кількість позицій українських вин і роблять акцент на імпорті. Загальна тенденція свідчить про те, що асортимент української вина в супермаркетах скоротився в середньому на чверть", — відзначає експерт.

У той же час, Безуглий переконаний, що український ринок вина "приречений" на успіх, адже "якість вітчизняної продукції поліпшується, асортимент стає більш різноманітним, а ціна — доступною".


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1685872-obsiah-realizovanoho-vitchyznianoho-vyna-zakordon-za-rik-zris-na-46”

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!