Росіяни захлинаються від злості!!! Марія Максакова показала вражаючі фото у вишиванці: ТАКОЇ ви ще точно не бачили


Відома оперна співачка Марія Максакова, вдова екс-депутата Держдуми РФ ДенисаВороненкова, якого застрелили в Києві, разом з маленьким сином Іваном знялися у фотосесії фотографа Яна Доброносова. Об этом сообщает glavcom.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мати і син знімалися в вишиванках, а голову Марії прикрашав віночок.

“Коли вперше ми з Марією Максаковою домовилися про фотосесію, сумнівів про стиль ні у кого не було”, – каже фотограф.Знімки зібрали багато захоплених відгуків на сторінках Максаковоъ і фотографа, але є і негативні – від росіян, які співачку звинувачують у позерстві і зраді.

“А якщо вона до Ізраїлю поїде? Буде фото в пейсах? А чому німецької фотосесії немає?”, – іронізують співвітчизники Максакової.

ЧИТАЙТЕ:
  • Моральні виродки: Як фальшиві військові обманюють водіїв (фотодоказ)
  • Лучшие системы питание, с помощью которых худеют
  • Ким Кардашьян в образе Джеки Кеннеди нарвалась на критику


Нагадаємо, що дружина Марії Максакова Дениса Вороненкова в березні цього року застрелили в центрі Києва. Незадовго до цього колишній депутат Держдуми попросив українське громадянство.

Марія Максакова є дочкою відомої радянської актриси Людмили Максакова. У Марії іДениса є спільний син. Від попередніх відносин у артистки підростають син Ілля і дочка Людмила, які живуть з батьком.

джерело


Джерело статті: “https://bbcccnn.com.ua/podiyi/rosiiani-zahlinautsia-vid-zlosti-mariia-maksakova-pokazala-vrajauchi-foto-y-vishivanci-takoyi-vi-she-tochno-ne-bachili/”

Вход

Меню пользователя

 

Чувствуешь себя дерьмом? Не хватает мозгов? Чувак, это все не так. На самом деле, тебя круто обманули, впарив вместо действительно важного, что-то вонючее и противное. Вот, возьми Мозги. Этот сайт вылечит тебя от недуга, с ним ты станешь четко смотреть на мир, без мутных шняг политиков.
Сайт Мозги мы открыли специально для таких так ты, для таким, как мы — ведь все население страны просто внаглую зомбируется с экранов и с частот радиостанций. Не поддавайся на провокации — будь в теме того, что сейчас происходит в нашей стране. Ещещ раз говорю — возьми Мозги и не парься!